כל הסופרלטיבים לא ייטיבו לתאר ולשקף, את מה שהפיקה אמש רשות הספורט ומינהל שירותים חברתיים – מחלקת הבריאות הגב' אילנה שמלה ללום ,והתרחש לאורך שד' משה דיין וכיכר העיר. גם "זקני אשדוד" שכבר ראו דבר או שניים בחייהם, הנידו ראשם מצד לצד בתדהמה והרעיפו על מנכ"ל רשות הספורט-מיקי רוזנברג ועל הסמנכ"ל האחראי "להצגה הטובה בעיר"-בני חזקיה, שבחים ומחמאות לרוב.

החל מהשעה 7 בערב, מועד הכינוס ברחבות החנייה שליד כיכר "עין השמש" בדרום ציר שד' משה דיין, לאורך השדרה ועד מוקד ההפנינג בכיכר העירייה וקניון סי מול, צעדו אלפים רבים של תלמידים, משפחות ובודדים. הם שרו נשאו כרזות ודגלים וצעדו במרץ ובהתלהבות אין קץ לכיכר.

בכיכר נכונה לצועדים, שאליהם הצטרפו עוד אלפים נוספים, הפתעה מהממת!

עשרות ביתנים, דוכנים ומוקדי הפעלה אקטיביים המתינו לכל גיל  או צורך. אלפי התלמידים והבוגרים התקשו להחליט במה להתנסות, איפה ובאיזה ועל  איזה מתקן כדאי לעלות? לכל האלפים שהצטופפו ונהנו בכיכר ניתנה תשובה בצורת מתקן או כלי אטרקטיבי שגרם לכולם חוויה בלתי רגילה.

לדברי המארגנים האירוע המדהים בכל קנה מידה, היה תוצאה של שני דברים עיקריים:

  • שיתוף פעולה מלא מצד גורמים ציבורים כגון: משרד התרבות והספורט ומשרד החינוך
  • וכן-מנהל החינוך ומנהל הרווחה בעיריית אשדוד כולל מח' הבריאות העירונית
  • ובנוסף: כל קופות החולים: כללית, שילה רפואה משלימה וד"ר  גודלמן  מאוחדת, לאומית, מכבי, מכבי טבעי ואסותא.
  • מועדוני הכושר פיטנס, גו אקטיב, הולמס פלייס ושייפ ליין תרמו אף הם חלקם המקצועי להישג.
  • אליהם הצטרף נותן החסות הראשי-קניון סי מול שאירח את החגיגה וחילק ארטיקים לאלפי הילדים במקום.
  • הגורם השני להצלחה הרבה: ניסיון רב שנרכש ברשות הספורט בתחום זה, ותכנון וביצוע מושלמים.

כך גם סיכם המארגן והמפיק הראשי בני חזקיה – סמנכ"ל הרשות:

"האימפקט האדיר שנוצר וההשתתפות ההמונית הן תוצאה של עבודה מאומצת של כל עובדי הרשות ושל השותפים הרבים שנרתמו להצלחת האירוע. מי שטורח בערב שבת, קוטף את הפירות…במוצאי שבת..!" הנאתם של תושבי העיר היא שכרינו. זוהי תמצית מדיניותם של ראש העיר ד"ר לסרי ושל הממונה על הספורט משה בוטרשוילי, ואנו פועלים בהתאם לחזונם.

In event_facilities